Zdící materiály

Výrobci a produkty v kategorii

Tvárnice YTONG

Tvárnice YTONG

Porobetonové tvárnice YTONG od výrobce Xella, CZ který nabízí oblíbený ucelený stavební systém nejen pro hrubou stavbu. Lehkou opracovatelností tvárnic umožňuje rychlou výstavbu. Vynikající tepelné vlastnosti nevyžadují dodatečné zateplení fasády. Dobrá akustika a požární odolnost. Tyto vlastnosti řadí tvárnice Ytong mezi výborné stavební materiály.

Cihly Tondach Keratherm

Cihly Tondach Keratherm

Nabízíme dodání cihel TONDACH-Keratherm P+D. Tradiční české cihly se vyrábějí výhradně ve Šlapanicích, kde společnost sídlí. Pokud hledáte ideální podklad pro omítku s nízkým difuzním odporem vodních par, pak je pro Vás Keratherm správnou volbou.

Porobeton PORFIX

Porobeton PORFIX

Společnost PORFIX, kterou mnozí znají pod jejím dřívějším názvem Q-por, má své sídlo v Trutnově. Nabízíme dodávku přesných pórobetonových tvárnic, jež jsou hladké, s kapsou nebo s perodrážkou a kapsou.

Cihly Porotherm Wienerberger

Cihly Porotherm Wienerberger

Toužíte-li po vlastním rodinném domu a zároveň chcete mít svůj domov zdravý, tak s Porothermem nemůžete udělat chybu. Cítíte se ve svém současném domově jako ve vězení, kde za žádného počasí není dobrý vzduch? Chcete dýchat svěží vzduch každý den? Dopřejte si cihly Porotherm a vše půjde rázem snáz.