Zateplení fasády Baumit - venkovní fasády, stěrky, tmely, zateplení domu

Rozsáhlý sortiment produktů pro povrchové úpravy omítek, to je firma Baumit. Jedna z nejširších nabídek na českém trhu zahrnuje i probarvené fasády, systémy pro zateplení domu, strojní a ruční omítky, sanační omítky, zdící malty, lepidla a stěrky.

Pro zakázky nad 20 000,- bez DPH nabízíme dopravu zdarma a smluvní ceny pro dopravy v menších odběrech, a to včetně kusových zásilek.

Materiál, na který poskytujeme až 35 % slevy z ceníku výrobce, si můžete odebrat osobně na odběrných místech v Brně, Ostrava a Brandýse nad Labem.

Použijte náš poptávkový formulář a obratem vám zašleme nabídku přímo na míru a získáte tak slevu až 35 % na veškerý sortiment Baumit.

Ekonomické zateplení fasády, to je Baumit Duo.

Speciální edice lepidel a stěrek DuoContact je stěžejním produktem společnosti Baumit. Tepelnou izolaci zajišťuje fasádní polystyren EPS F, ale lze využít i polystyren společnosti Bachl či DCD Ideal. Nabídka zahrnuje i perlinku Baumit DuoTex či fasádní výztuže Vertex, penetraci Granoporprimer a fasádu Baumit DuoTop.

Baumit Pro, nejlepší systém pro zateplení fasád.

Baumit Open- jasné řešení pro zateplení fasády polystyrenem se zachováním prodyšnosti.

Společnost Baumit si uvědomuje rozmanitost poloh veškerých domů. Proto dbáme na všechny aspekty, které se týkají zateplení fasády. Proto doporučujeme následující řešení:

  • Baumit Open pro zachování prodyšnosti
  • Baumit Open či Baumit star při lepení izolace bez hmoždinek
  • Baumit Pro pro ideální poměr kvality k ceně
  • Baumit Duo jako ideální ekonomická varianta

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: n0Ixb1Oak

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci