Teplovodní podlahové topení

Montáž podlahového topení

Naše firma má dlouholetou praxi v montáži podlahových topení. Naše reference Vám rádi sdělíme i s kontakty na naše zákazníky pro ověření kvality a funkčnosti vytápění. Pro výpočet výkonu topného systému používáme zkušené projektanty. Systém vytápění Vám dodáme dle Vašich požadavků, od pokládky tepelné izolace, montáže tepelného čerpadla, plynového kotle, až po zalití podlahového topení betonovou, nebo anhydritovou směsí. Provedeme prvotní zaregulování a nastavení topení. Seznámíme Vás s obsluhou otopné soustavy.

Faktory ovlivňující cenu podlahového topení

Mezi hlavní faktory ovlivňující cenu teplovodního vytápění a chlazení patří samozřejmě výběr výrobce systému vytápění, použitý systém pokládky, tepelné ztráty objektu. Naše společnost preferuje systémy výrobců Rehau (Německo), Deltatop (Čechy) a Wavin (Rakousko). Tyto systémy jsou velice kvalitní.

Podlahové topení - cena za m2

Podlahové/stěnové vytápění/chlazení pořídíte u nás za cenu již od 470,- Kč za m2 vč. DPH, v ceně jsou kvalitní prověřené komponenty, polské a čínské výrobky nedodáváme.

Poptávkový formulář

Poradíme Vám s výběrem podlahového vytápění, zajistíme Vám odborný výpočet spotřeby potrubí a rozložení topných zón pro podlahové vytápění. Provedeme odbornou montáž.

Podlahové teplovodní vytápění objektu na klíč

Naše firma Vám zajistí kompletní systém teplovodního vytápění pro Váš dům na klíč. včetně pokládky tepelné izolace pod podlahové topení, zalití podlahového topení anhydritovým a betonovým potěrem a zaregulování objektu.

Pracujeme výhradně v Praze a Středních Čechách pro dostupnost záručních a pozáručních služeb

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: y6Woo6Lzk0

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci