Tepelné izolace

Polystyren DCD Ideal

Polystyren DCD Ideal

V nabídce firmy můžete nalézt široký výběr tepelně i zvukově izolačních polystyrenových desek, jež jsou určené pro stavebnictví. Při výrobě všech výrobků je hlavní zásadou společnosti DCD IDEAL spol. s.r.o. absolutní ochrana životní prostředí. Firma minimalizuje odpady a naopak maximalizuje jejich opětovné použití. Hlavním cílem je tak především kvalita, jež je spojena se spolehlivostí. Tradiční výroba je navíc vysoce hospodárná.

Polystyren BACHL

Polystyren BACHL

Společnost BACHL je mezinárodně uznávaná společnost, jež má výrobní závody v ČR, Německu a Maďarsku. Firma BACHL je v ČR známá především díky jakožto významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů a polyetylenových fólií.

Asfaltové hydroizolační pásy

Asfaltové hydroizolační pásy

Pásy BITAGIT jsou velice důležitou součástí každé stavby. Díky systému fólií a pásů se vyhnete vlhkosti jdoucí ze země a také dešťové vodě.

Tepelná izolace ROCKWOOL

Tepelná izolace ROCKWOOL

Rockwool je významným dodavatelem izolačních materiálů pro celou ČR. Díky jedinečným vlastnostem Rockwool perfektně izoluje, čímž šetří spotřebovanou energii, a tím pádem i Vaše peníze. Jedná se o izolaci z nehořlavého materiálu, čímž se minimalizuje riziko vzniku požáru.

Polystyren STYROTRADE

Polystyren STYROTRADE

Mnoho uzavřených buněk obsahujících vzduch vytváří ideální tepelně izolační vlastnosti. Tato pěnová hmota se skládá ze samotného polystyrenu pouze z 2 %, zbytek je jen vzduch. Fakt, že buňky v materiálu obsahují vzduch, způsobuje, že tepelně izolační vlastnosti uchovávají své vlastnosti a na rozdíl od jiných pěnových hmot mají dlouhou životnost.