Tepelná izolace ROCKWOOL

Rockwool je významným dodavatelem izolačních materiálů pro celou ČR. Díky jedinečným vlastnostem Rockwool perfektně izoluje, čímž šetří spotřebovanou energii, a tím pádem i Vaše peníze. Jedná se o izolaci z nehořlavého materiálu, čímž se minimalizuje riziko vzniku požáru. Navíc tento materiál absorbuje zvuk a tlumí tak veškerý přenos hluku.

Rockwool izolační materiál má i vysokou propustnost pro vodní páry, tím umožňuje domu „dýchat“. Výhodou je přítomnost kamenné vlny, která zajišťuje původní tvar i objem i po dlouhých letech.

Více informací

Kamenná vlna ROCKWOOL

S tepelněizolační kamennou vlnou ROCKWOOL máte jistotu, že se teplo nehne z domu a Vy tak ušetříte mnoho peněz za jinak ušlé teplo. Nemusíte se však bát, že byste se v létě v domě dusili, jelikož ROCKWOOL zajišťuje vynikající klima a ochrání Vás od před velkými vedry. Povrch stěn vždy udržuje vyšší teplotu, a tak se nemůže stát, že byste měli pocit sálání chladu ze stěn, které jsou zároveň dokonale prodyšné, čímž se vyhnete kondenzaci vodních par a následnému vzniku plísní. Navíc si představte svou ložnici dokonale izolovanou od okolního hluku. Se systémem ROCKWOOL totiž budete spát jako v bavlnce, což Vám prospěje nejen fyzicky, ale i psychicky. S tepelnou izolací navíc dosáhnete až 50% úspory za náklady vynaložené za vytápění. Kamenná vlna je vyrobena z čistě přírodních materiálů, čímž je šetrná k přírodě.


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: b4Xcf3Bhv2Z

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci