Střešní šindele IKO

K oblíbeným střešním krytinám patří bez pochyb i asfaltový šindel IKO. Tento šindel je vyroben především ze skelné nebo plstěné tkaniny a asfaltové výplně speciálně určené pro tento typ, který je povrchově upraven minerálním posypem.

Systém IKO zaručuje flexi-zastřešovací variantu střešní krytiny, která se vyznačuje snadnou instalací, vysokou odolností a příjemným designem.

Dostupnost: Praha a Střední čechy

Akční sleva na střešní šindele IKO od 25%!

Více informací

Šindele IKO jsou skvělé díky nízké hmotnosti na metr čtvereční, který se pohybuje kolem deseti kilogramů, takže Vaši střechu zatěžuje jen minimálně. Vhodné jsou tak pro novostavby i rekonstrukce. Protože střech nemusí být vždy jen červená, nabízíme Vám 65 různých barevných a designových variací, takže si můžete střechu barevně přizpůsobit svým představám.

Podle typu se odvíjí i životnost šindele, která se pohybuje od 25 do 40 let. Na vybrané typy zároveň platí i 25letá záruka, která nastavená až o deset let v rámci platinové záruky, která v případě zatečení do střechy nahradí cenu střešní krytiny v plné výši, stejně jako práci a škody s tím spojené až do výše 100% ceny.


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: s7Yh8Jna6V

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci