Střešní okna ROTO

Firma ROTO je tradičním a desítkami let prověřeným výrobcem střešních oken vyjímečných vlastností. U střešních oken firmy ROTO se snoubí špičková německá kvalita s precizním provedením a vysoce funkčnm designem. Ten umožňuje volný přístup k oknům za účelem volného výhledu a ponechává volný prostor kolem okna. Všechna střešní okna splňují náročné technické požadavky.

Díky pečlivě navrženému systému ovládání střešních oken Roto stačí k ovládání všech tří funkcí, tj. otevírání, mytí a větrání, jediná klika.

Kromě střešních oken nabízí firma Roto také širokou nabídku doplňků, jako jsou venkovní rolety a vnitřní rolety a žaluzie.

 Minimální sleva na okna a lemování 24% + další množstevní sleva

Při objednávce nad 30 000,- Kč doprava zdarma

Na požádání Vám rádi vyhotovíme cenovou nabídku na míru.

Základní typy střešních oken Roto

ROTO Premium

Roto Premium představuje střešní okno s výklopným a výsuvně kyvným otevíráním. Tento systém otevírání umožňuje neomezený výhled a díky nezasahování okenního křídla do obytné části i neomezený pohyb ve svém okolí. Ovládání je řešeno jedinou klikou ve spodní části okenního křídla. Zajímavostí je i možnost nastavit sílu potřebnou k otevření a zavření okna. Roto Premium může být na požádání osazeno sklem Aquaclear, které díky speciální technologii podporuje samočištění.

ROTO Top

Roto Top je okno s výsuvně kyvným otevíráním, které stejně jako Roto Premium umožňuje volný pohyb ve svém okolí díky vysunutí osy otáčení křídla ven z místnosti. Rovina otáčení okenního křídla je posunuta do horní třetiny rámu. Ovládání je řešeno jedinou klikou ve spodní části okenního křídla.

ROTO Standard (Basic)

Roto Standard je cenově přijatelné střešní okno s klasickým kyvným systémem otevírání. Největším pžínosem těchto oken je jejich naprostá odolnost vůči vlhkosti a bezúdržbový povrch. Okna Roto Standard se hodí spíše do místností s vysokou nadezdívkou, kde není prioritou neomezený výhled.

ROTO Tronic

Tento typ střešního okna má v sobě zabudovaný elektrický pohon, jehož ovládání je přizpůsobené modernímu systému bydlení. Součástí tohoto typu střešních oken jsou i komponenty pro automatická otevírání i zavírání okna včetně dešťového senzoru, zajišťujícího bezpečné zavření okna v případě deště. Vše stačí jednoduše zastrčit do elektrické zásuvky.

Renovační střešní okna na míru

Pokud zvažujete nákup nových oken, pak je pro Vás Roto to pravé. Renomovaný výrobce střešních oken nabízí okna na míru, takže můžete jednoduše vyměnit stará okna za nová. Nezáleží na roku výroby, výrobci či snad velikosti Vašich současných oken. S fimou Roto se vše rychle a snadno vymění za okna nová.

Poptávkový formulář

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: e3a0Eqf7If

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.