Střešní krytiny RÖBEN

Firma RÖBEN je předním výrobcem pálené tašky v Německu. Značka Röben je známá především pro svou dvojitou povrchovou úpravu. Finální úprava je dokonale spojitá a rovnoměrná díky zvýšené teplotě při prvním nánosu engoby nebo glazury. Naše tašky mají středně až vysoce lesklý vzhled díky sklovité látce, které se aplikují při výpalu. Použité povrhy (engoby a glazury) drží barevnou sytost a zajišťují vysokou odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Dostupnost: Praha a Střední čechy

Ceny střešní krytiny Roben  zpracujeme obratem. 

Sleva na Akční modely základních  tašek Roben  37% na doplňky minimálně 17%

Více informací

Röben MONZA plus

Vysoká kvalita při zachování nízké ceny se stala hitem nabídky Röben. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je na taškách ideální každý detail. Trojlístkový profil je charakteristickým znakem této třpytivé střešní tašky. Tašky Röben vynikají krásným designem, který naši zákazníci oceňují.

Röben FLÄMING

Taška Fläming vyniká svým kvalitním provedením a jedinečným vzhledem. Mnoho našich zákazníků se rozhodlo právě pro volbu výrobků značky Röben nejen díky vysoké kvalitě zpracování, ale i díky nízké ceně. Přírodní materiál použitý pro výrobu těchto tašek je ověřený více než čtyři tisíce starou historií. A protože nemusí být střecha vždy jen červená, Vám nabízíme i mnoho alternativních odstínů.


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: d2e0Bfg1U

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci