Střešní krytiny

Prodej střešních krytin patří mezi náš hlavní nosný program stavebnin. Kromě výborných cen, Vám zajistíme technické poradenství, výpočet spotřeby materiálů. Dodáváme všechny střešní doplňky, střešní okna i klempířské výrobky. Zajistíme Vám pokrývače, klempíře a tesaře pro Prahu a Střední Čechy.

Cenové bomby na střešní krytiny:

Aktuální slevy TONDACH najdete zde

Aktuální slevy BRAMAC nejdete zde

Aktuální slevy KM BETA najdete zde

Střešní krytiny prodáváme od všech výrobců.

V nabídce střešních krytin najdete pálené, betonové, plastové i plechové střešní krytiny. Veškeré doplňky, střešní latě i klempířské výrobky.

Cenu Vaší střechy spočítáme obratem

Odborné poradenství a výpočet spotřeby krytiny pro naše zákazníky samozřejmě zdarma.

Poptávkový formulář

Střešní krytiny prodáváme s úspěchem již několik let. Máme přehled o akčních slevách výrobců střešních krytin, v kombinaci s nákupem přes výprodejní sklady Vám vždy dokážeme nabídnout střešní krytinu za výbornou cenu. Samozřejmě v první jakosti.

Cedrové šindele

Cedrové šindele

Luxusní střešní Cedrovou krytinu prodáváme za cenu pouhých 595,- Kč bez DPH, nabízíme odbornou pokládkou vyškolenou českou firmou s několikaletou praxí v Kanadě.

Střešní krytiny RÖBEN

Střešní krytiny RÖBEN

Firma RÖBEN je předním výrobcem pálené tašky v Německu. Značka Röben je známá především pro svou dvojitou povrchovou úpravu. Finální úprava je dokonale spojitá a rovnoměrná díky zvýšené teplotě při prvním nánosu engoby nebo glazury.

Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO

Firma ROTO je tradičním a desítkami let prověřeným výrobcem střešních oken vyjímečných vlastností. U střešních oken firmy ROTO se snoubí špičková německá kvalita s precizním provedením a vysoce funkčnm designem.

Střešní okna VELUX

Střešní okna VELUX

Systémy střešních oken firmy Velux jsou vysoce kvalitní a prověřené více než 60letou tradicí. Firma Velux působí ve více než 40 zemích po celém světě. Všechna střešní okna splňují náročné technické normy i požadavky moderní architektury.

Střešní šindele IKO

Střešní šindele IKO

K oblíbeným střešním krytinám patří bez pochyb i asfaltový šindel IKO. Tento šindel je vyroben především ze skelné nebo plstěné tkaniny a asfaltové výplně speciálně určené pro tento typ, který je povrchově upraven minerálním posypem.

TONDACH střešní krytiny

TONDACH střešní krytiny

Firma TONDACH má dnes v ČR pět výrobních závodů, které vyrábí střešní krytinu pro Český a zahraniční trh. Kvalita střešních tašek TONDACH je hlídána již od začátku výroby, až po poslední ruční výstupní kontrolu každé vyrobené tašky. Tradice výroby střešních tašek TONDACH je delší než 21 let.

Střešní krytiny KM BETA

Střešní krytiny KM BETA

KM BETA je jedním z výrobců betonové střešní krytiny, která se vyznačuje snadným pokrytím a také moderním vzhledem. Současné modely tašek KM BETA splňují nejnáročnější designové a architektonické trendy.

Střešní krytiny BRAMAC

Střešní krytiny BRAMAC

Kvalitní střešní systém Bramac, nabízí vše co potřebujete pro moderní střechu. Pálené a betonové tašky včetně široké škály doplňků, žlabový systém BRAMAC StabiCor, nadkrokevní tepelnou izolaci PIR - BRAMAC Therm, Solární systémy, opravný komínový systém. Pokud potřebujete novou střechu, pořiďte ji u jednoho výrobce se všemi komponenty na jednom místě.

Střešní krytiny LINDAB

Střešní krytiny LINDAB

Střešní krytiny od firmy Lindab jsou vyráběny moderním způsobem z žárově pozinkovaného plechu ze švédské oceli, na vrchní straně opatřeného vrstvou polyesteru, a vylisovány do tvaru připomínajícího tradiční skládané střešní tašky. Tak je docíleno té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti při zachování celkové estetičnosti střechy.