Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře

Řešíte problém s nedokonalým otvíráním dveří? Stavební pouzdra pro posuvné dveře to vyřeší za Vás. Namísto plýtvání prostorem v nevhodných místech při použití běžného typu dveří můžete využít šikovného systému zajíždění dveří přímo do zdi. Tento typ dveří je navíc bezbariérový, jelikož nevyžaduje žádný práh.

Více informací

Standart

Jedná se o nejběžnější model stavebních pouzder na zasouvací dveře, konkrétně pro jednoduchá pouzdra pro jednokřídlé dveře.

Komfort

Model komfort je sestava dvou stavebních pouzder, která jsou navzájem spojená vodící lištou. Tyto dveře se vysouvají z pouzder proti sobě, každé křídlo jednotlivě. Dveřní křídla mohou být nastavena tak, aby byl jejich pohyb byl synchronizován.

Unibox

Toto dvojité pouzdro obsahuje dvoje jednokřídlé dveře, které mohou uzavírat dva pokoje vedle sebe (každé křídlo se otevírá na druhou stranu).

Parallel

Dvojité pouzdro uzavírající dvě křídla, která se zavírají synchronizovaně v jednom směru za sebou. U pouzdra Parallel bohužel nelze aplikovat celoskleněné dveře, popř. dveře v dřevo-skleněné variaci (pokud není kolem dveří dřevěná rámová konstrukce)


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: k6Lkh2Tlm7C

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci