Polystyren DCD Ideal

V nabídce firmy můžete nalézt široký výběr tepelně i zvukově izolačních polystyrenových desek, jež jsou určené pro stavebnictví. Při výrobě všech výrobků je hlavní zásadou společnosti DCD IDEAL spol. s.r.o. absolutní ochrana životní prostředí. Firma minimalizuje odpady a naopak maximalizuje jejich opětovné použití. Hlavním cílem je tak především kvalita, jež je spojena se spolehlivostí. Tradiční výroba je navíc vysoce hospodárná.

Výhody a přednosti výrobků z pěnového polystyrenu:

Díky buněčné struktuře je zajištěna nízká tepelná vodivost. Ta je dána především uzavřenými buňkami, jež jsou vyplněné vzduchem. Díky tomu teplo nemůže prostoupit a zároveň nedochází k jeho ztrátě. Skvělé izolační vlastnosti jsou tak zaručeny. Buněčná struktura napomáhá i váze, která je díky velké míře uchovaného vzduchu velice nízká, a tak je možné vytvářet lehké, ale zároveň bezpečné konstrukce. Díky nízké váze jsou zachovány i dobré mechanické vlastnosti, jež oceníte především během samotné aplikace, u které je tato vlastnost nutná.

Díky jedinečnému složení polystyrenu EPS je zaručena nízká nasákavost vody, což zároveň podporuje tepelné a mechanické vlastnosti, které tak zůstávají zachovány.

S polystyrenem EPS si ale nemusíte lámat hlavu při jeho opracování, které probíhá velice snadno a lehce za pomoci běžných nástrojů. Díky snadnému opracování je i velice snadné jej přizpůsobit danému povrchu.

Stejně tak se nemusíte bát toho, že by si EPS systém nerozuměl s jinými materiály. Díky jedinečným chemickým vlastnostem tak může použít ve spojení s cementem, omítkami a dalšími.

Nesmírným benefitem u tohoto materiálu je, že v podstatě nestárne. Veškeré kladné vlastnosti se zachovávají až do konce životnosti samotného domu.

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: a7Coy9Uvs4

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci