Plovoucí podlahy - laminátové, vinylové, bambusové, dřevěné

Plovoucí podlahy -  nejprodávanější podlahová krytina. Podlahy dodáváme přímo z velkoobchodů v Praze, kde si můžete vybrat i Vy, za atraktivní ceny přímo v prodejnách u našich smluvních velkoobchodních partnerů. V nabídce máme nepřeberné množství podlah od známých výrobců.

Doprava podlah: za výhodné ceny. 

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové podlahy skrývají nespornou spoustu výhod, které je řadí mezi nejprodávanější podlahové krytiny ve své třídě. Mezi hlavní přednosti rozhodně patří přijatelná cena, neomezená nabídka vzorů a barevných odstínů, rychlá a jednoduchá montáž. Dodáváme laminátové plovoucí podlahy od předních světových výrobců podlahových krytin, mezi které patří firmy Arbiton, Finfloor, Egger, Parador.

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy podtrhují svým vzhledem přirozenost přírodních materiálů, ve vašem bytě nabudí klid a pohodu. Většina kvalitních  podlah je tvořena ze tří nebo dvou vrstev dřeva, které zabraňují deformaci podlahy. Vrchní pochozí vrstva je z tvrdého dřeva o tloušce cca 4mm, která umožňuje i případnou renovaci plovoucí podlahy. 

Vinylové plovoucí podlahy

Vinylové plovoucí podlahy vyráběná z materiálu PVC skládaná z více vrstev. Podlaha vytváří přirozený dojem, reliéfní zpracování vinylové podlahy připomíná 3D efekt. 

Hlavní výhody vinylových plovoucích podlah

  • jednoduchá údržba 
  • odolnost proti vlhkosti
  • výborné akustické podmínky
  • rychlá montáž

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: p7l0Yuf7Q

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.