Perlinka Vertex

Perlinka s certifikátem pro ČR využívá při zateplení fasád, jakožto výztužný materiál. Dále také pro armování vnitřních i vnějších omítek či zvýšení pevnosti podlah. Perlinka zajišťuje dlouhou životnost i při extrémních podmínkách a zároveň snižuje náklady vynaložené na stavbu.

Více informací

Perlinka - použití:

Při použití Perlinky vertex typu 145g/m2 R-117 je možné použít pro zateplení fasád. Nezáleží na tom, zdali tento typ použijete pro rodinné domy či pro vícepatrové budovy. Garance stability v pevnostních parametrech je samozřejmostí, a to i v delším časovém období. Snadná manipulace je pak zajištěna nízkou hmotností rolí.

Perlinka - způsob pokládání

Samotné pokládání Perlinky je vskutku jednoduché. Na stávající izolační materiál naneseme pojící materiál, dále zde rozvineme fasádní mřížky. Do pojícího tmelu vmáčkneme jednotlivé pásy. Přesahy při napojování jsou doporučovány přinejmenším ve vzdálenosti 5cm. V případě rohů v pravém úhlu dodáváme i plastové, popř. hliníkové rohovníky s přesahem 10cm po obou stranách. Přebytečné fasádní mřížky odstřihneme. Fasáda je nyní připravena k aplikaci vlastní omítkové směsi.

Perlinku je možné skladovat i nastojato.


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: x3Wj0Dex1Qi6

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci