Tepelná čerpadla NIBE

Vybíráte tepelné čerpadlo? Nezapoměnte na švédská tepelná čerpadla NIBE

Každoročně procházíme český trh s tepelnými čerpadly, učastníme se školení, srovnáváme výrobky, hledáme další výrobce tepelných čerpadel (v naší republice najdete zhruba 35 značek tepelných čerpadel) abychom mohli zařadit do našeho sortimentu další výrobce tepelných čerpadel a výsledek je bohužel slabý. Budeme dále prodávat pouze tepelná čerpadla NIBE.

Zde uvádím několik pravdivých faktů, které předurčují tepelné čerpadla NIBE jako evropskou jedničku a jedničku na českém trhu.

  1. NIBE je celosvětová organizace s obratem přes 15 miliard EUR za rok. Tepelná čerpadla dodává do více jak 15 států.
  2. NIBE ENERGY SYSTEMS prodalo jako jediný výrobce v české republice za rok 2017 přes 2000 ks tepelných čerpadel
  3. tepelná čerpadla NIBE jsou vyráběna ve švédsku seriově v množství přesahujíci 50.000 ks ročně, při tak vysokém množství v kombinaci se seriovou výrobou, mají minimální náklady na výrobu. Proto, je možné pořídit tepelné čerpadlo NIBE na vytápění o výkonu 8 kW včetně montáže a zprovoznění již za pouhých 150 tis. vč. DPH.
  4. NIBE má v nabídce kompletní ucelený sortiment tepelných čerpadel: splitová, monobloky, ventilační. Systémy vzduch - voda, země - voda, vzduch - vzduch, voda - voda
  5. designové zpracování a použité matetiály venkovních i vnitřních jednotek jsou na velmi vysoké úrovni
  6. vzhlem k širokému sortimentu tepelných čerpadel NIBE jsme schopni uspokojit naší nabídkou všechny zákazníky od těch co koukají na korunu, až po ty nejnáročnější kteří hledájí absulutní špičku.

Pokud chcete poradit při výběru tepelného čerpadla NIBE, nebo chcete cenovou nabídku zcela zdarma využíjte náš poptávkový formulář na našich nových www. stránkách zde, nebo přímo volejte na tel. 732 603 212