Nerezové zábradlí JAP

Nerezová zábradlí pro betonová a montovaná schodiště, balustrády a balkony, které jsou řešeny stavebnicovým systémem, jsou novinkou společnosti JAP. Všechny tyto subjekty jsou řešeny stavebnicovým způsobem.

Velkou výhodou celého systému je možnost kombinování s dílčími komponenty, jež umožňuje zákazníkům vytvořit si nerezové zábradlí dle jejich představ. Zábradlí pak lze individuálně zakoupit v naší prodejně a zbavíte se tak dlouhého objednávání a plánování instalace zábradlí se specializovanou firmou.

Nejenže můžete naše zábradlí jakkoliv kombinovat ze všech dostupných dílů, ale zároveň si jej v případě zájmu můžete namontovat zcela sami. V opačném případě je ideální obrátit se na specializovanou montážní nebo stavební firmu.

Více informací

S nerezovým zábradlím budete spokojeni nejen po stránce designu, ale především po funkční stránce. Stavebnicový systém pro firmy i kutily, který řeší veškerá schodiště, terasy, a balkóny. Ale i přes tento dlouhý výčet na pohled složitých částí je montáž velice jednoduchá. Výrobky společnosti JEP je možné použít i pro venkovní prostředí. Nerezová zábradlí JAP nabízejí kotvení horní, ale i boční. Stejná nabídka se týká i madel, jež můžete zakoupit v dřevěné či nerezové variantě.


Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: mk6Thw

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci