Nadkrokevní izolace Bauder PIR

Střešní izolace šikmých střech - účinná tepelná izolace Bauder

V podstatě má tepelná izolace střech tři metody použití: izolace na krokvích, izolace mezi krokvemi nebo kombinace obou.

Izolace na krokvích

Nejlepším způsobem izolace je přestěhovat ji z uzavřeného prvku na celou plochu střechy. To znamená, že trámy mohou mít významně menší průřez.

Izolace mezi krokvemi

V případě izolace mezi krokvemi určují průřez trámů zadané požadavky na izolaci. Navíc v tomto případě vznikají tepelné mosty, které snižují efektivitu izolace.

Kombinovaná izolace

Kombinace dvou typů izolací kompenzuje nedostatky izolace mezi krokvemi a umožňuje tak zhotovení tenké střešní nástavby.

Bauder PIR SWE

Bauder PIR SWETepelně izolační panel pro instalaci na krokve nebo dřevěné bednění. Vrchní a spodní strana pokrytá hliníkem, s dodatečnou bitumenovou membránou na vrchní straně a protihlukovým izolačním panelem na spodní straně. Pero-drážka na všech stranách.

Rozměry desky: 1800 x 1200 mm, tloušťka: 120 - 180 mm

Bauder PIR PLUS

Bauder PIR PLUSTepelně izolační panel pro instalaci na krokve nebo dřevěné bednění. Vrchní a spodní strana pokrytá hliníkem, s dodatečnou bitumenovou membránou na vrchní straně. Pero-drážka na všech stranách.

Rozměry desky: 1800 x 1200 mm, tloušťka: 80 - 200 mm

Bauder PIR SF

Bauder PIR SFTepelně izolační panel pro instalaci na krokve nebo dřevěné bednění. Vrchní a spodní strana pokrytá hliníkem, s dodatečnou speciální vzduchopropustnou membránou na vrchní straně. Pero-drážka na všech stranách.

Rozměry desky: 1800 x 1200 mm, tloušťka: 80 - 240 mm

Bauder PIR SDS

Bauder PIR SDSTepelně izolační panel pro instalaci na krokve nebo dřevěné bednění. Vrchní a spodní strana pokrytá minerální vlnou, s dodatečnou speciální vzduchopropustnou membránou na vrchní straně. Pero-drážka na všech stranách.

Rozměry desky: 1800 x 1200 mm, tloušťka: 80 - 180 mm

Poptávkový formulář

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: e1Hw4p2Lty6Rd0

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci