KB BLOK - ztracené bednění, betonové ploty

Již od roku 1992 je na českém trhu společnost KB-BLOK systém, s.r.o., která se zabývá systémy betonových zdění. Využívá tak vlastnosti betonu, jako jsou tlaková pevnost či povrchová trvanlivost. Díky tomu mají betonové prvky dlouhou životnost a vysokou kvalitu.

Tvoří tak především produkty typu tvarovek, střešních krytin, systémů opěrných zdí, ztracených bednění a dalších výrobků.

Volba KB Blok vám tak zajistí jistotu unikátní sendvičové konstrukce, vyniká jednoduchým systémem výstavby, potěší variabilní úpravou fasád a atraktivními povrchy stěn interiéru. V průběhu samotného užívání pak potěší ekonomický provoz a údržba, stejně tak jako dlouhá životnost celé stavby.

Doprava výrobků KB Blok: za výhodné ceny od jedné palety. Doprava zdarma od 20-ti palet, nebo možná dvouvykládka za výhodnou cenu. Skládání hydraulickou rukou.

Dostupnost: Praha a Střední Čechy.

Dodáváme kompletní sortimemt KB Blok

Výrobky KB Blok Základní slevy viz. tabulka.

popis sleva od 
Tvarovky KB 11%
Betonové cihly 9%
Opěrné zdi 14%
Dlažba 12%
Zahradní architektura 12%
Střešní krytina 31%
Plotové výplně 8%
Ztracené bednění 18%
Kované výrobky 11%

Poptávkový formulář

Celý systém je známý především svojí unikátní sendvičovou konstrukci, jež zajišťuje pevnost a stabilitu celých bloků. Stejně tak tento systém napomáhá jednoduchému systému výstavby. Velkou výhodou je možnost variabilní úpravy fasád, ale na druhou stranu napomáhá i zkrášlení interiéru, jehož stěny se díky aplikaci materiálu stávají velice zajímavými. Samotná údržba KB Bloku je naprosto bezúdržbová a samotný provoz je vysoce ekonomický.

Celá stavba má díky unikátnímu systému dlouhou životnost a vy se tak můžete těšit z kvality po několik generací. Ať už je vaše stavba jakéhokoliv typu, s KB Blokem neprohloupíte.

KB Blok - ucelený systém

Z dříve malé firmy se nyní stává velice uznávaná společnost, a to především mezi samotnými stavebníky. Díky neustálým inovacím samotného materiálu je v portfoliu společnosti již více než 350 prvky. Nabídka tvarovek, střešních krytin, ztraceného bednění a mnoho dalšího je tak více než široká.

Díky variacím povrchových úprav a barevných můžete na trhu pořídit více než 7 300 druhů výrobků pod obchodní značkou KB - BLOK systém.

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: q8o9Lvf9Y

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci