Dřevoštěpkové a třískové desky.

OSB desky

OSB desky

OSB desky nacházejí v dnešním stavebnictví široké uplatnění v konstrukcích střech, stěn, stropů, podlah. Jsou vhodné do vlhkého prostředí, nejsou vodě odolné jak se mnozí domnívají. OSB desky dodáváme i v provedení broušené. Dodávky po celé České republice.

Desky Durelis

Desky Durelis

Dřevoštěpkové desky Durelis, jsou vysoce kvalitní konstrukční desky, které našly široké použití ve stavebnictví. Hlavní uplatnění mají při stavbě dřevostaveb, konstrukcí podlah a konstrukcí střešních plášťů

MFP desky Wodego

MFP desky Wodego

MFP desky Wodego, kvalitní dřevotřísková deska s výbornými vlastnostmi. Deska je broušená, velmi pevná, odolává vlhkosti. desky Wedego mají všestranné použití, v oblibě ji mají hlavně podlaháři.

DTD - dřevotřískové desky

DTD - dřevotřískové desky

Dřevotřískové desky DTD jsou desky lepené z tříšek spojované močovinovým lepidlem, patří k nejlevnějším stavebním deskám. Nejsou vodě odolné, mají menší pevnost než desky OSB, nebo MFP. Přesto najdou využití na stavbách i k nosným účelům, ale jen v suchém prostředí.

Cementotřískové desky CETRIS

Cementotřískové desky CETRIS

CETRIS je jedna z nejkvalitnějších desek, kterou můžete použít na podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy či například stěny a příčky. Využití této desky je tedy více než široké.