CEMIX

Cemix patří mezi nejznámější stavební hmoty nejen na českém trhu. V sortimentu je více než 200 různých druhů balení a volně ložených materiálů, kde jsou nabízeny i zdící malty, omítkové směsi, tepelně-izolační a lehčené omítky a malty. V nabídce sortimentu Cemix ale ani tak důležité věci, jako jsou například šlechtěné strukturované minerální a pastovité omítky, ale například i mozaikové omítky, poté Cemix nabízí lepidla na keramiku a zateplovací systémy, spárovací hmoty, cementové potěry, lité podlahové hmoty, samonivelační stěrky, sanační a odvlhčovací omítky, fasádní barvy, penetrace a v neposlední řadě stavební chemii. Zkrátka vše, co je na stavbě, kde jsou zapotřebí ty nejlepší materiály, potřeba.

Cemix systémová řešení

Neustále řešíte vhodná řešení pro současné profesionální stavebnictví? Pak jste na správném místě! Cemix nabízí podporu od hrubé stavby až po samotné dokončování stavby včetně všech nejnutnějších úprav.

Společnost samotná pak řeší i tak zásadní věci, jakým je například zateplení domu pomocí speciálního systému, jež splňuje nejvyšší evropská kritéria .Při použití produktové značky LBCS, jež je specializovaná na trendy moderních řešení souvisejících s pokládkou obkladů a dlažeb, je naše společnost schopna nabídnout ucelený systém revitalizace panelových domů.

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: n1Wch9Mnb6Kp

  2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci