BEST - zámková dlažba, ztracené bednění, betonové prvky

Společnost Best a.s. je dominantní společností na českém trhu ve výrobě betonových výrobků. Hlavní sortiment výrobků tvoří široká nabídka typů  zámkové, terasové, velkoformátové dlažby, systému ztraceného bednění a štípaného programu na výstavbu oplocení. Všechny výrobky jsou dodávané ve vysoké kvalitě.

Doprava výrobků Best: za výhodné ceny od jedné palety. Ucelené kamiony od 24 tun zdarma, nebo s dvouvykládkou za výhodnou cenu. Skládání hydraulickou rukou. 

Dostupnost: základní sortiment skladem. Praha a Střední Čechy

Dodáváme kompletní sortiment Best s minimální slevou 15%

Poptávkový formulář

Ztracené bednění a šalovací tvárnice

Díky  ztracenému bednění velice snadno a rychle zhotovíte nosné i obvodové nezateplené zdivo. Stejně tak je tato tvárnice vhodná pro nadezdívku základových pásů či stavbu opěrných zdí a plotů, a to bez použití kalsického bednění.

Profil u ztraceného bednění je uzpůsoben přímo pro samotné vložení vodorovného armování. Tvar bočnic dlažby pak vytváří zámek, jenž urychluje samotnou realizaci ztraceného bednění. Jednotlivé prvky ztraceného bednění se pak skládají na vazbu dvěma různými způsoby. Prvním je složení nasucho a druhou variantou je s použitím maltové směsi a následném dobetonování, popř. se konstrukce zpevní vodorovným či svislým armováním.

Orientační spotřeba betonu

 • BEST - ZTRACENÉ BEDNĚNÍ 15: 0,07 m3/m2 (0,47 m3/m3)
 • BEST - ZTRACENÉ BEDNĚNÍ 20: 0,10 m3/m2 (0,52 m3/m3)
 • BEST - ZTRACENÉ BEDNĚNÍ 30: 0,19 m3/m2 (0,63 m3/m3)
 • BEST - ZTRACENÉ BEDNĚNÍ 40: 0,27 m3/m2 (0,68 m3/m3)
 • BEST - ZTRACENÉ BEDNĚNÍ 50: 0,33 m3/m2 (0,68 m3/m3)

Zámková dlažba

Jedná se o vibrolisovanou vysoce pevnostní dvouvrstvou zámkovou dlažbou, jež je ošetřena systémem QSAVE, který snižuje nasákavost betonu vodou a prodlužuje životnost dlažby. Dokonalý poměr nášlapné plochy a spodní jádrové vrstvy dává zámkové dlažbě Best unikátní užitné vlastnosti. Mezi tyto vlastnosti patří například vysoká pevnost, mrazuvzdornost či odolnost dlažby proti působení vody a chemických látek určených k rozmrazování. Nízká obrusnost povrchu zámkové dlažby Best vede k její dlouhé životnosti. Navíc má tato dlažba dobré adhézní vlastnosti.

Velkoformátová betonová dlažba

Velkoformátová betonová dlažba je novinkou roku 2011. Vyniká především tím, že se jedná o vysoce pevnostní vibrolisovanou dvouvrstvou betonovou velkoformátovou dlažbu, jež je stejně jako i jiné modely ošetřena systémem QSAVE. Tato dlažba má vysokou odolnost vůči obroušení a navíc je díky mrazuvzdornosti skvělou variantou po celý rok. Dlažba je zároveň odolná proti chemickým rozmrazovacím látkám. Možností pokládky dlažby je hned několik, a to včetně pokládky na plastové terče. Vysokou odolnost dokládá i fakt, že tato velkoformátová dlažba pokládaná do štěrkového lože může být vystavena zátěži odpovídající zatížení dopravní třídy IV-VI.

Zámková dlažba BEST Zámková dlažba BEST Velkoformátová dlažba BEST Velkoformátová dlažba BEST BEST MAESTA

Terasová dlažba

Betonová terasová dlažba je dodávána v těchto povrchových úpravách:

 • terasová dlažba s vymývaným povrchem
 • terasová dlažba s tryskaným povrchem
 • terasová dlažba broušený povrch
 • terasová dlažba povrch STANDARD
 • terasová dlažba s reliéfním povrchem

Betonové palisády

Betonové palisády jsou moderním prvkem z prostého vibrolisovaného betonu

Palisády jsou ošetřeny systémem QSAVE

Pro svoji vysokou pevnost, mrazuvzdornost a odolnost povrchu proti působení vody a chemických rozmrazovacích látek je vhodný zejména pro:

 • vytvoření stupňů teras
 • budování terénních schodišť
 • stavbu opěrných zídek
 • zakončení dlážděných ploch jako obrubníkový prvek

Doporučujeme kotvení do základu cca 1/3 celkové výšky betonové palisády

Zadat poptávku

Poptejte lepší cenu

Potřebujete poradit? Nebo máte vybráno a zajímá Vás cena? Napište nám!

 1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: n9Yt8Hfj9O

 2. Na Vaši poptávku budeme reagovat co nejdříve, děkujeme.

Vybrané produkty v akci